درباره سامان مدار پارس

شرکت سامان مدار پارس پیشرو در تولید محصولات، توسعه ی نرم افزار، ارائه ی خدمات و راه حل ها در زمینه ی خدمات دانشگاهی و دانشجویی و ایجاد سامانه های خدمت رسانی آسان مبتنی بر احراز هویت الکترونیکی افراد است. این شرکت از سال 1388 کار خود را در قالب شاخه ای از شرکت سامان گستر هوشمند پارس شروع کرد و در سال 1393 به صورت شرکت مستقل سامان مدار پارس به فعالیت های خود ادامه داد. با تکیه بر روش های خلاقانه و دقت فراوان در طراحی و تولید محصولات و ارتباط با مشتریان برای تحلیل درست نیازمندی های آنان، همچنین همراهی با آنها پس از خرید محصولات، این شرکت توانسته است در زمان کمی اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. انتخاب همکاران پرتلاش و باانگیزه و سعی در فراهم کردن فضای مناسب کاری برای آنها پیمودن این مسیر را برای ما آسان کرده است.

سامانه جامع خدمات هوشمند دانشگاهی و سازمانی ویونا

 

نهاد انجام پروژه سامانه جامع هوشمند خدمات دانشگاهی ویونا بر اساس احساس نیاز به یک سامانه جامع و هوشمند به منظور مدیریت اجرایی عملیات جاری در حوزه فعالیت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ها و علاوه بر آن به منظور بهره برداری هوشمند و هدفمند و پردازش شده از داده های تولید شده طی فرایند خدمت رسانی در آن حوزه شکل گرفته است. به طور کلی این سامانه جامع دو هدف را دنبال می کند، هدف ابتدایی عبارت است از فراهم کردن ابزاری آسان، دقیق، سهل الوصول و جامع و مانع به منظور مکانیزه کردن تمامی روال های موجود در معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ها و هدف تکمیلی و نهایی آن عبارت است از استفاده تحلیلی از داده های تولید شده طی آن فرایند مکانیزه با هدف آسیب شناسی از دست دادن نیروهای متخصص کشور و همچنین بررسی علل و کمک به یافتن راهکارهای کوچک تر به منظور کاهش فرایند مهاجرت نیرو های متخصص کشور که طی سالیان ارزشمند و با صرف هزینه های انسانی و ریالی بسیار زیاد تربیت شده اند.

۲۲ سال تجربه حضور در فضاهای دانشگاهی و تعامل با محیط دانشجویی ما را بر ان داشت تا با هدف ذکر شده، اقدام موثری در این خصوص انجام دهیم.

 

مدیریت دسترسی فیزیکی

با توسعه ی نرم افزار کنترل دسترسی تحت شبکه و تولید تمام تجهیزات مورد نیاز برای احراز هویت کاربران امکان مدیریت آسان دسترسی فیزیکی در سازمان ها با هر اندازه بزرگی فراهم شده است. انواع کنترل کننده ها امکان به کارگیری کارت خوان های تولید شده در شرکت های دیگر را همانند کنسول های تولید شده در سامان مدار پارس به مشتریان می دهند و اتصال هر نوع قفل یا گیتی به آنها به آسانی انجام می شود. برای نصب در کنار درب ها یا بر روی انواع گیت ها، کنسول های ورودی متفاوتی طراحی شده است که با دارا بودن تنوع در شکل، روش احراز هویت و روش اتصال، موفق در جلب سلیقه ها و پاسخ گویی به نیازهای گوناگون شده اند. نرم افزار کنترل دسترسی، با داشتن رابط وب، همچنین داشتن امکانات متنوعی چون تعریف برنامه ی زمانی برای درب ها، تعریف روزهای تعطیل و تعیین سطح دسترسی برای مدیران سیستم، امکان مدیریت آسان تردد را برای مشتریان فراهم کرده است.

مدیریت حضور و غیاب

به کمک تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری این شرکت، امکان کنترل حضور دانش آموزان یا دانشجویان در محیط های آموزشی و خوابگاه ها بدون نیاز به نصب نرم افزار در محل امکان پذیر شده است. همچنین می توان برای آگاهی والدین دانش آموزان، از سرویس ارسال پیامک در هنگام غیبت یا دیر آمدن بهره برد. در صورت نیاز مشتری و بودن همکاری، می توان اطلاعات تردد را به سیستم های جامع مدیریت اطلاعات مدرسه برای پردازش و نمایش یکپارچه ارسال کرد. هم اکنون این همکاری بین سامان مدار پارس و اندیشکده ی اینترنتی شکل گرفته است و ماژول های نرم افزاری لازم برای اتصال سیستم ما به سیستم رایامدرسه توسعه یافته، به کار گرفته شده اند.